Search form

Country Manager

Bart Berton

GSM: 0475/89 70 37
bart.berton@vasco.eu

Specialist ventilatie

Steven Sleeuwaert

GSM: 0471/80 41 94
steven.sleeuwaert@vasco.eu

Key Account Manager

Vincent Biebuyck

GSM: 0478/92 03 05
vincent.biebuyck@vasco.eu

Presales Manager Limburg, Vlaams-Brabant & Antwerpen

Marc Achten

GSM: 0471/50 32 17
marc.achten@vasco.eu

Presales Manager Oost & West-Vlaanderen

Jo Van Overloop

GSM: 0471/80 24 33
Jo.VanOverloop@vasco.eu

Presales Manager Wallonië

Alain Degrez

GSM: 0475/63 40 36 
alain.degrez@vasco.eu

Andy Kerckhof

GSM: 0475/30 17 17
andy.kerckhof@vasco.eu

Pieter De Temmerman

GSM: 0472/18 26 84
pieter.detemmerman@vasco.eu

Peter Maes

GSM: 0475/77 01 29
peter.maes@vasco.eu

Peter Schreurs

GSM: 0493/83 72 89
peter.schreurs@vasco.eu

Jos Cumps

GSM: 0474/74 38 86
jos.cumps@vasco.eu

Pascal Kalb

GSM: 0471/80 50 72
pascal.kalb@vasco.eu

Jil Salemi

GSM: 0471/95 62 48
jil.salemi@vasco.eu